Medycyna estetyczna Legnica / Szkolenia / Przedłużanie rzęs
pokaż animację
ukryj animację

Polub nas!

Kalendarz

Luty 2015
P W Ś C P S N
     
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Przedłużanie rzęs

Szkolenie z przedłużania rzęs

Skoro trafiłaś na tę stronę, to z pewnością jesteś zainteresowana poszerzeniem oferty swojego gabinetu kosmetycznego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rewelacyjnego zabiegu, zapraszamy na szkolenie, na którym uzyskasz wiele cennych informacji, wskazówek i praktycznych porad.

Wybierając szkolenie z przedłużania rzęs często spotykamy się z cenami kilku tysięcy złotych za szkolenie. Firmy zmuszają nas do zakupu pakietów startowych, tzw. kuferków. Niestety wiele akcesoriów z tego kuferka jest niepotrzebne i zostajemy potem ze zbędnymi akcesoriami, które zalegają na półce, a ponosimy przecież przy zakupie ogromne koszty… Zaczynając przygodę z usługą przedłużania rzęs nie mamy odpowiedniej wiedzy i ulegamy namowom szkoleniowców…

Szkolenia w naszym gabinecie są zawsze przeprowadzane indywidualnie i jednoosobowo, dlatego czas wykorzystany jest maksymalnie. Szkolenia nie kończą się o planowanej godzinie. Jesteśmy dla Ciebie tyle, ile potrzebujesz. W miłej i sympatycznej atmosferze nabędziesz nowe umiejętności.

Po zakończeniu szkolenia możesz liczyć na wsparcie merytoryczne, doradztwo i fachową pomoc. Pomagamy Ci wybrać najlepsze jakościowo materiały, skomponować swój własny zestaw, który na pewno wykorzystasz, a to wszystko po bardzo przystępnych cenach. Nie jesteś zobowiązana do zakupu, jeżeli w danym momencie nie chcesz lub nie masz takich możliwości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń i do nabycia wiedzy, która szybko i skutecznie pozwoli na zwrot poniesionych nakładów oraz przyczyni się do zadowolenia Klientek.

Koszt szkolenia wynosi 600 PLN bez względu na ilość poświęconego czasu.

Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymują materiały szkoleniowe i certyfikaty.

Kursantki mogą skorzystać z zabiegu wykonanego przez specjalistkę po promocyjnej cenie 150 PLN.

Depilacja laserowa