Medycyna estetyczna Legnica / Start / O mnie
pokaż animację
ukryj animację

Polub nas!

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
     
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

O mnie

Na początek odrobina kolorytu który może Państwa zaskoczyć a w konsekwencji zadziwić.

Z wykształcenia jestem mgr prawa. Chcąc jednak realizować swoją pasję życiową postanowiłam całkowicie się przekwalifikować i zmienić profil swojej działalności. Dzięki determinacji, totalnemu zaangażowaniu , nauce oraz wierze, dziś z dużym sukcesem świadczę usługi w dziedzinie makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej.

W zawodzie linergistki, czyli osoby wykonującej makijaż permanentny pracuję od 2006 roku. Tytuł ten uzyskałam kończąc profesjonalne szkolenie. Swoją wiedzę , kwalifikacje oraz warsztat nieustannie doskonalę poprzez ciągły kontakty z Klientami, fachową literaturę oraz cykl specjalistycznych szkoleń za równo w kraju jak i za granicą.

Od 2005 roku prowadzę samodzielny gabinet, który wyspecjalizował się właśnie w makijażu permanentnym, mikropigmentacji medycznej oraz zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku , jako ceniony fachowiec i trener zajmuję się również prowadzeniem indywidualnych szkoleń, organizowaniem kursów oraz dokształcaniem w dziedzinie makijażu trwałego na każdym poziomie.

Od lat współpracuję z profesjonalnymi gabinetami kosmetycznymi zlokalizowanymi min. we Wrocławiu , Warszawie i Poznaniu. Dzięki temu z powodzeniem zdobywam zaufanie Klientek nie tylko z rodzinnej Legnicy. Swoim zaufaniem obdarowały mnie nie tylko Panie z Polski ale również często odwiedzają mnie Klientki z Francji, Anglii, Niemiec, Holandii, Belgii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych a także innych miejsc na świecie.

Wszystkim Kobietom, które się do mnie zgłaszają pomagam wydobyć ich indywidualne piękno i podkreślić cechy ich urody. Staram się spełniać marzenia, tworząc perfekcyjne usta, idealne kreski, naturalne brwi… Pomagam odzyskać wiarę w siebie wykonując pigmentację medyczną po mastektomii i rekonstrukcji piersi, łysieniu plackowatym czy też kamuflując blizny lub bielactwo.

Makijaż permanentny to przede wszystkim predyspozycje, talent, wrodzone poczucie piękna i szlifowana od lat technika. Praca daje mi ogromne zadowolenie oraz satysfakcję dlatego jest moją pasją, której z wielką przyjemnością oddaję się każdego dnia. Uśmiech, łza w oku, uścisk kobiety zadowolonej i szczęśliwej to poczucie mojego spełnienia i sensu w to co robię.

Jestem kobietą i wiem jak ważne jest poczucie własnej wartości oraz zadowolenie z samej siebie i swojego wyglądu. Trzeba i warto kochać siebie! Zapraszam Każdą z Was na bezpłatną konsultację i szczerą rozmowę o Waszych kompleksach i wątpliwościach.

” Moja praca to moja pasja, moja satysfakcja to Wasze zadowolenie ”