Medycyna estetyczna Legnica / Kursy / Kursy i szkolenia – Makijaż permanentny
pokaż animację
ukryj animację

Polub nas!

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
     
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Kursy i szkolenia – Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest najszybciej rozwijającą się usługą kosmetyczną w Polsce. Jeżeli chcesz poszerzyć swój wachlarz usług, zdobyć nowe, pasjonujące umiejętności w dziedzinie mikropigmentacji, zapraszamy Cię na indywidualne szkolenie z technik wykonywania makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny jest usługą tzw. „wysokiego zaufania”, dlatego wybór dobrego kursu często decyduje o sukcesie lub porażce. Chcąc zachować wysoki poziom nauczania nasza oferta obejmuje szkolenia TYLKO indywidualne, w systemie jeden kursant – jeden instruktor.

Jesteśmy nastawieni bardzo mocno na ćwiczenia praktyczne i samodzielne wykonywanie zabiegów na modelkach pod okiem instruktora. U nas nie poznasz tylko rozległej teorii. Nie uczymy Cię zawodu na gumowych maskach, świńskich skórkach, itp. wynalazkach. Szkolimy na modelkach abyście mogli Państwo zdobyć najlepsze kwalifikacje i pewność siebie. Szkolimy „do skutku” służąc potem wiedzą i wsparciem. Zawartość szkolenia i intensywność ćwiczeń jest dopasowywana do potencjału osoby szkolącej. Możesz zdecydować się na pełne szkolenie lub wybrać jedną z technik, w której czujesz się najsłabiej i doszlifować swoje umiejętności.

Oprócz doświadczenia i techniki, na szkoleniach przekazywane jest to, co najcenniejsze: jak uzyskać najlepszy efekt, dający pełne zadowolenie Klientek, jak zdobyć zaufanie Klientek które wracają i polecają nas innym. Dlatego nie warto inwestować w szkolenia, które skupiają się wyłącznie na teorii i technikach wykonywania makijażu permanentnego, nie przygotowują efektywnie do wykonywania zawodu i nie dają pewności siebie.

Program szkolenia obejmuje także: formalno prawne aspekty związane z wykonywaniem makijażu permanentnego. Uczymy odpowiedniego podejścia do klienta, metod doradztwa, postępowania z tzw. trudnym klientem. Pokazujemy jak indywidualne podejście i rozmowa ma pozytywny wpływ na decyzję klienta o wykonaniu zabiegu.

Kładziemy bardzo silny nacisk na dobór kolorów do różnych typów skóry, dobór kształtów do różnych typów twarzy jak też wybór odpowiedniej metody. Uczymy jak wykonać idealny rysunek dobrany indywidualnie do kształtu twarzy klientki. Z nami poznasz tajniki makijażu, unikniesz popełniania błędów i nauczysz się jak wykonać korektę nieudanego makijażu. Poruszamy również temat związany ze skutecznym znieczuleniem, komfortem klienta podczas zabiegu, z pielęgnacją po zabiegową i przeciwwskazaniami do zabiegu.

Kilkakrotnie wykonujemy następujące zabiegi: brwi: metodą włoskową oraz cieniowania, kreski na powiekach górnych i dolnych oraz naturalne zagęszczenie rzęs, usta: kontur oraz kontur z cieniowaniem.

Szkolimy również z ręcznej metody piórkowej!

Metoda ta jest alternatywą dla tradycyjnej metody mechanicznej-cieniowania brwi. Technika piórkowa nadaje brwiom efekt włoskowy i często daje bardziej naturalny wygląd naszym brwiom. Znajomość tej metody jest doskonałym uzupełnieniem umiejętności techniki mechanicznej.

Zapraszamy również na szkolenie z tatuażu permanentnego.

Szkolenie trwa jeden dzień podczas którego kursant wykonuje samodzielnie biotatuaż na modelu/modelce.
Proponujemy i doradzamy tylko to, co jest absolutnie niezbędne do rozpoczęcia działalności. Z nami kupisz odpowiedni sprzęt, pomożemy Ci wybrać na start najbardziej potrzebne akcesoria i paletę niezbędnych barwników. Bez przepłacania i kupowania bardzo drogich zestawów startowych!!!

Osoby szkolące pracują na naszym sprzęcie, barwnikach i wszystkich akcesoriach.

Zadzwoń na nr tel: 512 399 518 lub napisz aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniach. Terminy są ustalane indywidualnie.

Zapraszamy serdecznie, uczymy z pasją!